siteaidatyonetimi.com da Ajanda Kullanımı

Ajandamı nasıl kullanırım?

Uygulama ana sayfasında şekilde görmüş olduğunuz "1" numaralı Ajanda butonuna tıklayarak toplantılarınızı ve diğer notlarınızı girebileceğiniz ajanda ekranına girebilirsiniz. Ajandaya girişin bir diğer yöntemi ise "2" numaralı bölümü kullanmaktır. Burada girmiş olduğunuz notları ister SMS ile kendinize hatırlatma sağlayabilir isterseniz de uygulamaya girdiğinizde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Ana sayfadan ajanda bölümüne giriş - Şekil 1 -

1) Ajanda Ekranı Tanıtımı

Şekil-2 de ajandanızı görmektesiniz sağ tarafta görmüş olduğunuz kısım ile ajandayı günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz. Sol tarafta ise tarih seçimleri mevcuttur. Açmış olduğunuz görünüm tipine göre (Günlük, Haftalık, Aylık) tarih seçimi oluşur ve bu tarih aralıklarını seçerek istediğiniz bir tarihteki notlarınızı görebilirsiniz. Hemen yanında bulunan "Bugün" adlı buton ise Gerçek zamandaki bugünkü tarihi açmaktadır.

Ajanda üzerinde daha önce oluşturmuş olduğunuz notlar "3" numaralı bölümde gördüğünüz gibi oluşmaktadır.

2) Yeni Not Eklemek ve Güncellemek

Ajanda Ekranı - Şekil 2 -

Yeni bir not eklemek için ajanda üerinde ilgili bölüme çift tıklayarak veya belirli bir bölgeyi seçtikten sonra klavye üzerinde Enter tuşuna basarak "4" numaralı not etiketini açarız. Etiket açıldıktan sonra başlangıç ve bitiş tarihlerini seçtikten sonra eğer SMS ile hatırlatılmasını istiyorsak 6 numaralı alanı işaretleyip başlıkk ve açıklama ile birlikte "5" numaralı kaydet butonuna tıklayarak notunuzu oluşturabilirsiniz.

"1" numaralı alan ile ajanda üzerinde istediğiniz tarihleri seçerek tarihler arasında gezebilirsiniz. Güncellemek istediğiniz bir not var ise ajanda üzerinde bulunan "3" numaralı alanda olduğu gibi ilgili nota çift tıklayarak açılmasını sağlayabilir ve açıldıktan sonra istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Yardımcı olmuş olmak ümidiyle, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım